Zloženie

Zloženie

Unikátna kombinácia 19 účinných látok

praslička roľná

Praslička roľná

Praslička roľná je bylina, ktorá obsahuje vysoké množstvo kremíka, ktorý stimuluje rast pevnejších vlasov. Tiež má silné antioxidačné vlastnosti a väzbu na kolagén, ktorý je dôležitý ako pre nechty a vlasy, tak pre našu pleť.

Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice v sebe obsahujú vitamíny skupiny B, ktoré sa postarajú o rýchlejší rast vlasov, nechtov i nových buniek kože. Tiež si hravo poradí s popraskanými kútikmi úst. Ako bonus vám dodajú aj veľa energie, ktorú oceníte počas svojho každodenného života.

pivovarské kvasnice
žihľava dvojdomá

Žihľava dvojdomá

Žihľava dvojdomá je neoceniteľným pomocníkom všetkých, ktoré trápia slabé vlasy, ktoré majú navyše zvýšené sklony k padaniu. Ľudová múdrosť našich babičiek navyše hovorí, že pravidelný kontakt s žihľavou je prospešný.

Kyselina hyalurónová

Hyaluronan sodný je iné meno pre známejší kyselinu hyalurónovú. Tá sa nachádza v pleti každého človeka, ale s postupom času sa samovoľne stráca. Preto, ak vás trápi zašednutá, dehydratovaná a slabá pokožka, ktorá je náchylnejšia k tvorbe prvých vrások, doprajte si hyaluronan sodný nielen zvonka, ale aj zvnútra.

kyselina hyalurónová
vitamín b5

Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý)

Vitamín B5 posilňuje vlasy a nechty. Okrem toho má výborné hydratačné účinky, takže ho ocenia aj vaše suchom vyprahnutá pleť. V tele je tiež zodpovedný za tvorbu červených krviniek, správne fungovanie nervového systému a v neposlednom rade aj za bezproblémové trávenie.

Vitamín B7 (D-Biotín)

Vitamín B7, biotín alebo menej známy vitamín H sú názvy látky, ktorá je dôležitá pre správny rast vlasov a nechtov a pre normálny stav kože. Z toho dôvodu by ho mal mať vo výbave každý človek, kto túži po optimálnej podpore svojej prirodzenej vitality a krásy.

vitamin b7
vitamin b9

Vitamín B9 (Kyselina listová)

Ak máte pocit, že vám vlasy rastú pomalšie ako predtým, naservírujte im štedrú porciu vitamínu B9. Vzhľadom k tomu, že sa podieľa na tvorbe nových buniek sa jeho príjem odrazí aj na pevnejších nechtoch a na pokožke celého tela.

..a ďalších 12 prírodných látok

Kompletné zloženie

Zloženie
Spätná väzba na VLASIMO®

Čo o nás hovoria ostatní

Nech nehovoríme stále len my. Prečítajte si názory našich zákazníčok a zákazníkov

Vlasimo objednávám a používám již 9 měsíců a jsem velice spokojená. Potěšila mě doprava zdarma při 3měs. kůře. Objednávka dorazila hezky zabalená. Po prvních třech měsících jsem vypozorovala snížené vypadávání a zahoustnutí vlasů. Nyní pozoruji i zpevnění nehtů. Těší mě, že mi po zapití nezůstává žádná pachuť v puse, žádné říhání apod. Cena přípravku je poloviční oproti konkurenčním přípravkům, které mi ani nepomohly. V užívání budu pokračovat!

Zloženie
Eva Havlíčkovávěk neuveden

Užívala jsem Vlasimo od ledna do března, tedy 3 měsíční kůru, naprostá spokojenost. Děkuji za tento produkt!

Zloženie
Tereza P.věk neuveden

Zkousela jsem mnoho pripravku a vitaminu, vlasy mi vypadavaly, nerostly, o pleti ani nemluvim. Vyvstala mi tato moznost ala Vlasimo produkty. Tak jsem samozrejme vyzkousela, je to cesky produkt, treba jsem se trefila a trefila. Po letech zkouseni jinych produktu jsem dosahla vysledku. Prvni pocit-zarustani koutu, mene vypadavani vlasu a hlavne rychlejsi rust. Proto moc dekuji lidem, kteri tohoto dosahli a preji jim stesti v ziskavani zakazniku, protoze to za to stoji. Dekuji S.

Zloženie
Simča U.věk neuveden

Toto su moje vlasky po mesiaci pouzivania Vlasima, všetko čo vidíte su nove vlasky, ktore mi narastli 🤗🤗🤗 Pokračujem s kúriu ďalej

Zloženie
d_antoniettvek - neuvedené

Chci Vám moc poděkovat za Vaše vitaminy. Kvalita vlasu se opravdu zlepšila a rostou mi rychleji. Všímám si toho já i moje okolí.. Samozřejmě na mě zkušenosti daly i me kamarádky a objednaly také. Vlasy jsou leskle ,rostou a nejsou zničené. Dekuju a hezky den

Zloženie
Žaneta P.věk neuveden

Po měsíci užívání jsem byla skeptická, ale teď mohu konstatovat, že to FAKT FUNGUJE! Zvolila jsem 4měsíční kůru. Výsledkem jsou výrazně silnější vlasy, méně se krepatí a vypadají leskleji. Nehty se přestaly lámat (konečně!) a došlo i ke zlepšení mého akné, se kterým bojuji celý život. Doporučuji vás všem svým známým!

Zloženie
Naďa P.29 let

Výrobek Vlasimo mě mile překvapil. Kvalitní a 100% funguje.

Zloženie
Petra K.27 let

Kladne hodnotim jak pristup k zakaznikovi, tak samotny vyrobek. Pomohlo mi to k hezci pokozce i rustu novych vlasu.

Zloženie
Jana Kovaříková51 let

pozoruji změnu k lepšímu

Zloženie
Milan28 let

díky za tak rychlé doručení...jdu vyzkoiušet přípravek

Zloženie
Magdavěk neuveden

Jsem spokojená. *****

Zloženie
Evka54 let

Splnilo očekávání

Zloženie
Péťa43 let

Certifikácia

Náš výrobok prechádza kontrolami od organizácií, ktoré zaisťujú bezpečnosť a kvalitu výroby

Zloženie

Výrobok je ohlásený u Štátneho zdravotného ústavu Českej republiky.

e-logo

Spĺňa požiadavky Európskemu úradu pre bezpečnosť potravín EFSA.

i-loho

Spĺňa certifikáciu IFS Food. Štandard sa týka bezpečnosti výrobkov.

Zloženie

Máme zavedený systém HACCP, ktorý dbá na hygienu a kvalitu výroby.

Doprava zdarma pri
2 ks, dodanie do 48h
VLASIMO je vždy skladom
Bezpečný a rýchly
nákup
19 účinných látok s overeným účinkom